לנוכח הצורך המתגבר והדרישה הבלתי פוסקת למידע בנושאי יהדות, רואה חברת אוצרות חובה לעצמה לפרסם את העלון השבועי "מטעמים לשולחן שבת". לעלון מיוחדות ומצוינות בבחירת נושאי הכתיבה השבועיים. הרב שאול טחן, העורך האחראי לפרסום העלון, מקפיד כי הכתוב במאמרים יהיה על טהרת הקודש והשימוש במילים מחייב לשון נקייה.

בידוע שרוב עם ישראל יושב בערב שבת על יד שולחן "מטעמים" אשר אם הבית עמלה ובשלה עבור המשפחה. החוויה של אבא, אמא, והילדים (לפעמים גם נכדים ואורחים) יושבים יחד בשלווה ומשוחחים על הה ודא משרה אושר ושמחה על כל הנוכחים. כמובן שדני בן ה- 15 "מת" לעזוב לכיוון החברים, ולרונית יש פגישה קבוצתית ללכת לסרט חצות, אבל, אף אחד מהם לא יתנגד לשמוע 5 דקות של דברי תורה בנושאי פרשת השבוע. נסה בעצמך לקרא את המאמר בדף הפתיחה של האתר ותווכח לדעת כמה סוחפים המילים. אולי תצליח לגרום לכולם לשבת עוד כמה דקות ולהנות משולחן השבת של אמא.

.
תודתינו נתונה לכל התורמים בכתיבה ובציור לקידום "המטעמים" ובמיוחד ליוני גרשטיין אשר עמל שבועית להגיש את האיור המתאים לפרשה.

לכל אילו אשר נהנים מהכתוב ומעוניינים לקבל את העלון לביתם, יש אפשרות להרשם במסך המנויים (ראה לחצן למטה). העלון מגיע בקבוצות של 4 יחידות כשבועיים לפני הזמן.

כמו כן דאגנו להכניס לארכיב את העלונים מהשנים האחרונות כדי להעשיר את כמות המידע ומרחב הנושאים עליהם מדברת התורה . להנאתכם, בהשקעה של שלוש דקות, אתם יכולים לצפות בסרט (או להורידו) המגלם את תדמית הארגון.
.
  מנויים סרטון צור קשר אודות מוצרים שפות הורדות חיפוש דף הבית